Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico

Procedure voor nieuwe zonneparken en andere duurzame initiatieven verbeterd

Bericht delen
Deel dit item via facebook Deel dit item via LinkedIn Deel dit item via Twitter

Bedrijven die grootschalig duurzame energie willen opwekken in onze gemeente, krijgen te maken met aangescherpte voorwaarden en een duidelijker proces. De gemeente Wierden wil eerder in het proces beoordelen of plannen passen binnen onze gemeente en inspraak van omwonenden is beter geregeld. Verder is in een beleidsregel gedetailleerd vastgelegd aan welke (aanvullende) vereisten een verzoek of aanvraag voor een zonnepark moet voldoen om deze ook goed te kunnen toetsen. De beleidsregel ‘indieningsvereisten ruimtelijke plannen voor zonneparken gemeente Wierden’ gaat in op 9 februari 2021. Je kunt deze hier nalezen.

Wat is uw waardering van dit nieuwsbericht?

Zeer slecht Zeer goed

Reageren?